bitubologo
Úvodná stránka » Kontakt
bitubo get data bikelift rapidbike stm brembo metzeler GPR accossato techspec

Ponuka výrobkov spoločnosti Techspec

ponuka

VT Racing s.r.o. výhradný zástupca TechSpec pre Strednú Európu

Predstavujeme vám novinku na stredoeurópskom trhu s motorkami. Jedná sa o špeciálny grip na nádrž od americkej firmy TechSpec, ktorá sa zaoberá vývojom špeciálnych gripov od roku 1998 a patrí medzi popredné firmy v tomto segmente v Amerike.

TechSpec úzko spolupracuje pri vývoji nových gripov nielen s firmami Honda, Ducati, Suzuki a ďalšími firmami, ale aj profesionálnymi pretekármi a každodennými motorkármi. TechSpec si zakladá na kvalite a vysokej technickej dokonalosti svojich gripov.

Grip Pad Koncept

  • telová a váhová kontrola je dôležitá technika nielen pre športových motorkárov ale aj pre touringových motorkárov. Zovretím nádrže nohami získate lepšiu kontrolu a stabilitu svojej váhy na motorke. S vyššou kontrolou je jazda jemnejšia, menej únavná a preto zábavnejšia.
  • Grip Pad sa dá použiť na všetky druhy motoriek: Cross, Touring, Sport a Profi Sport

Grip Pad Material

Teóriou TechSpec je získať dokonalý spoj medzi nohou, gripom a nádržou. Preto používa TechSpec 2 druhy svojich jedinečných materiálov: Snake Skin (hadia koža) a High Fusion (vysoká priľnavosť). Každý materiál bol vyvinutý zo skúseností jazdcov. Žiadne zachytávanie, šmýkanie, jednoducho stlačiť a vychutnávať jazdu.

High Fusion

Je tenká (,,035 ") syntetická kaučuková zmes s jednoduchou drsnou textúrou. S High Fusion dosiahnete lepšie zovretie nádrže, menší tlak na zápästia, lakte, ramená a budete cítiť lepšiu pozíciu sedenia. Zároveň Vám grip pad chráni lak a farbu nádrže pred škrabancami a nárazmi. TechSpec vyvinula vlastný viackrát použiteľný lep, a preto môžete grip odlepiť a znovu nalepiť.

Snake Skin

Je tenká (,,125") syntetická kaučuková zmes s nízkym diamantovým profilom. Snake Skin nielen že zlepší pocit na motorke, odľahčí tlak na ruky ale aj zredukuje otrasy, nárazy a vibrácie od vozovky.

 

© VT racing, s.r.o., Na piesku 37, 821 05 Bratislava, Tel.: +421 917 46 96 77, e-mail: kadaenator@gmail.com | Návrh a riešenie PMD