bitubologo
Úvodná stránka » O nás

VT Racing team


 

Od 3.7.2010 do 4.7.2010 sme sa zúčastnili ďalšieho podujatia Alpe Adria Cup na Slovakiaringu a bol to veľmi úspešný víkend. Na Slovakiaring sme prišli 2.7., aby sme sa pokojne pripravili, a vtom dostal Vlado nápad sa v Sobotu medzi kvalifikáciami zúčastniť ďalších pretekov Czech & Slovak Cup 1000, kde skončil na peknom prvom mieste.

Na druhý deň bol už Alpe Adria Cup, kde skončil na 4. mieste, ale zajazdil svoj doteraz najrýchlejší čas na tomto okruhu - čiže svoj osobný rekord. Hneď po pretekoch sme sa presunuli na 7-hodinové vytrvalostné preteky do Mostu, kde sme prišli po 8-hodinovej strašnej ceste v noci a počas monzúnových dažďov sme sa stretli s našim druhým jazdcom Zdenkom a začali sme vybaľovať veci, lebo ráno boli na pláne tréningové jazdy. Počas nich skrsol nápad - komu inému ako Vladovi - zúčastniť sa ďalších pretekov, ktoré sa tam konali. Skončil druhý. Na druhý deň sa začali prípravy na preteky, ktoré začínali o 11:00 a končili o 18:00. Po ich skončení sme museli Vlada a Zdenka dávať z motoriek ručne dole (po 7 hodinách sa nečudujem) všetci boli radi, že sme ten pretek vydržali až do konca. Môj obdiv patrí nie len jazdcom ale aj mechanikovi Lackovi, ktorý podal obrovský výkon nielen že šoféroval 8 hodín do Mostu, 7 hodín sa staral o motorky a následne šoféroval 8 hodín späť do Bratislavy. Po takom výkone som ho osobne ráno odviezol domov, lebo už mal oči ako angorák.

Dňa 4.6. až 6.6. sme sa zúčastnili pretekov Alpe Adria Cup.Výsledok nebol zlý keď vezmem do úvahy, ako som jazdil. Do cieľa som prišiel medzi Slovákmi na 3. mieste a celkovo na 11. mieste. Teraz sa chystám veľa jazdiť, aby bol nabudúce ešte lepší výsledok.

M SR Stock 1000

Pretekár Hungaroring Brno Pannonia Slovakiaring Most Poznaň Rijeka Body
Z. Čech 25 20 25 20       90
J.Borbély 20 16 20 16       72
V. Kada 16 13 16 13       58
T. Svitok - 25 - 25       50
vlado kada

Ahojte, vítame Vás na našej stránke. Som jazdec ako každý iný. Začal som na Jawa 21 A- Mustang ako možno väčšina z Vás.

Na našej stránke nájdete veci, ktoré budete potrebovať ako na bežnej ceste, tak aj na okruhu, prípadne v teréne. Chceli sme sa zamerať hlavne na veci okolo športu. Preto sme sme začali s tým, čo všetci potrebujeme pri jazde na motorke - brzdami. BREMBO je značka, čo Vás určite osloví a hlavne jej športové úspechy hovoria sami za seba. Platničky, radiálne pumpy, hadice, kotúče, kvapaliny, to je všetko čo u nás nájdete.

Ak teda zabrzdíme, potrebujeme k tomu aj kvalitné tlmenie. Firmu BITUBO zastupujeme už 2 roky a kvalitu ich výrobkov sme otestovali na okruhoch ako aj na scootroch v pretekoch.

V ďaľšej sekcii nájdete STM spojky, sú to antihopingové spojky, ktorých kvalitu a presnosť využívajú jazdci ako Haga, Smrž, Spies, Fabricio... a ďalší. Nakoľko každý z nás čo jazdíme po okruhoch chce mať svoje dáta zamerané, nájdete u nás telemetriu od firmy GET. Túto telemetriu využijete v aute, na motokrose, na motarde a na okruhu. Samotná firma podporuje napr. motokrosového génia Tonyho Cairolliho.

Keď sa vieme zmerať, zistíme že tie naše otvorené výfuky a ľahký nádych do motorového priestoru nevyhovuje našej motorke a preto je tu spôsob ako zmeniť nastavenie originálneho dielu, a to bez zásahu do tohto dielu. Preto spolupracujeme s firmou RAPID BIKE, ktorá v športovom odvetví pracuje už niekoľko rokov. Samotná firma podporuje jazdca Moto GP Randy De Puniet´s.

Každý si vyskúša dať do motorky svoj osvedčený olej. Nás presvedčil olej od firmy IPON. Jej produkty a kvalita nás presvedčila na našich potulkách po okruhoch a v samotných pretekoch. Stáva sa, že na okruhu prípadne na ceste spadnete, preto spolupracujeme s firmou SEBIMOTO, ktorá už dlhé roky vyrába pretekárske kapotáže ako aj ostatné diely na motorky.

U nás nájdete aj stojany pod motorky od firmy BIKE LIFT. Tieto produkty sú vo vysokej kvalite a prijateľnej cene. Kolesá značky MARCHESINI ani netreba predstavovať. Svojou kvalitou hovoria za seba. AFAM reťaze a ozubené kolesá, to sú produkty, ktoré u nás nájdete.

Tešíme sa na Vás. Nájdete nás na Plynárenskej 2/A v Bratislave ale aj na FACEBOOKU

S pozdravom
Mgr. Vladimír Kada

VT Racing, s.r.o.
Na piesku 37
82105 Bratislava

IČO: 44 897 995
DPH: SK 2022888109
Mobil: +421 917 46 96 77

© VT racing, s.r.o., Na piesku 37, 821 05 Bratislava, Tel.: +421 917 46 96 77, e-mail: kadaenator@gmail.com | Návrh a riešenie PMD